Ogólnotematyczne forum internetowe! Gadajmy!

Ogólnotematyczne forum internetowe! Rozmawiaj z nami! Rozmowy o wszystkim i o niczym, poważne i na luzie.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-08-04 10:44:46

MarcinM

Użytkownik

Punktów :   

Liga Mistrzów

No i mamy Wisłę w ostatniej rundzie eliminacji do LM. Ciekaw jestem kogo jutro wylosują.

W meczu z Litexem bardzo podobał mi się Maor Melikson. Widać, że piłkarz z wyższej półki. Szkoda, że Smuda nie powalczył o powołanie go do naszej reprezentacji.

Offline

 

#2 2011-08-17 15:31:03

zbygniew

Administrator

Punktów :   

Re: Liga Mistrzów

Już dziś Wisła zmierzy się z drużyną z Cypru w ostatniej rundzie eliminacji do LM. Oczekiwania są ogromne, wszyscy twierdzą, że jak nie teraz to kiedy. I słusznie. Ja również liczę na ciekawy mecz, okazałe zwycięstwo i przekonywującą grę. Oby tak było. A na deser Barca - Real

Offline

 

#3 2011-08-18 13:01:36

MarcinM

Użytkownik

Punktów :   

Re: Liga Mistrzów

No i jest już na prawdę blisko. Wisełka wygrała wczoraj 1:0. Nie stracili bramki - to ważne. Za niecały tydzień rewanż. Mam nadzieję, że piłkarze z Krakowa dobrze zniosą warunki atmosferyczne panujące na Cyprze i uda im się w końcu awansować do tej LM.

Offline

 

#4 2011-08-22 15:36:38

patrick

Użytkownik

Punktów :   

Re: Liga Mistrzów

No już jutro mecz. Wiślacy podobno siedzą na cyprze od wczoraj i przyzwyczajają się do tamtejszej temperatury. Mam nadzieję, że dwa dni im wystarczą. W razie porażki przynajmniej nie będą mogli narzekać na to, że za późno przyjechali na wyspę ;D Ale fakt jest taki, że wszystko podporządkowali tej Lidze Mistrzów. Aż strach pomyśleć, że mogą nie awansować.

Offline

 

#5 2011-08-23 10:45:46

MarcinM

Użytkownik

Punktów :   

Re: Liga Mistrzów

Doczekać sie nie mogę Co roku to samo, wielkie nadzieje, że w końcu polski zespół awansuje do tych elitarnych rozgrywek. Ale dawno nie było już tak blisko, bardzo wierzę w to, że się uda. Jedynie co, to martwi mnie już na zapas to, czy przypadkiem nie okaże się, że Wisła wejdzie do LM, a odpuści w lidze, a za rok znowu jakiś inny zespół nie załapie się do LM ;]

Offline

 

#6 2011-08-24 12:43:12

zbygniew

Administrator

Punktów :   

Re: Liga Mistrzów

No i co? No i to co zawsze. Ogromne nadzieje, duża wiara, a tu zonk. Wisła poległa i o LM można sobie dalej marzyć, ciekawe czy kiedyś się to marzenie ziści. Bo w tym roku, niestety nie.

Offline

 

#7 2011-08-25 12:48:11

MarcinM

Użytkownik

Punktów :   

Re: Liga Mistrzów

No ja też jestem wstrząśnięty. Bardzo liczyłem na awans, tymczasem boisko wszystko zweryfikowało. Wisła była bez szans i tylko cud sprawił, że wynik tak niski był... No nic, może za rok się uda. Głowa do góry!

Offline

 

#8 2016-02-15 10:09:40

Zdrapaka

Użytkownik

Punktów :   

Re: Liga Mistrzów

W tym sezonie LM znowu zwycieży Barcelona - tak przewiduję. A o polskich drużynach to dawno zapomniałem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.radioalfa.pun.pl www.suktes.pun.pl www.pokemonprzygody.pun.pl www.1asg.pun.pl www.polskitruckworld.pun.pl