Ogólnotematyczne forum internetowe! Gadajmy!

Ogólnotematyczne forum internetowe! Rozmawiaj z nami! Rozmowy o wszystkim i o niczym, poważne i na luzie.


#1 2011-08-01 11:58:24

MarcinM

Użytkownik

Punktów :   

Gdzie telefon na kartę

Witam
Obecnie korzystam z usług Play - mam telefon na kartę. Zastanawiam się jednak czy przypadkiem jakaś inna firma nie oferuje korzystniejszych warunków? Z usług jakiego operatora korzystacie? Może coś poradzicie, bo w Play irytuje mnie słaby zasięg i niska jakość rozmów.

Ostatnio edytowany przez MarcinM (2011-08-01 12:01:39)

Offline

 

#2 2011-08-09 12:37:48

zbygniew

Administrator

Punktów :   

Re: Gdzie telefon na kartę

Ja bym radził Plusa. Jest ciekawa promocja, za 5 zł miesięcznie masz darmowe rozmowy i smsy do wybranej osoby, Dodatkowo teraz weszła jeszcze ta promocja, że cała rozmowa kosztuje 29 groszy, niezależnie od długości jej trwania.

Byłem w Play, ale irytował mnie brak zasięgu i kiepska jakość rozmów.

Offline

 

#3 2011-08-22 15:03:14

patrick

Użytkownik

Punktów :   

Re: Gdzie telefon na kartę

Ja jestem w PLAY i wcale bym nie zmieniał tego operatora. Sieć się rozwija, oferują najwięcej nowych usług, a jakość też jest już dobra. To prawda, że kiedyś były problemy, ale wyeliminowali je i jakość połączenia jest taka, jak w innych sieciach. W dodatku mając telefon na kartę możesz korzystać z wielu ciekawych promocji, np darmowe smsy. Nie zachęcam do zmiany operatora ;] Możesz wrócić tu szybciej niż myślisz

Offline

 

#4 2011-08-23 11:31:23

Martyna

Użytkownik

Punktów :   

Re: Gdzie telefon na kartę

Zgadzam się ze zbygniewem i polecam Plusa

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grafikaanime.pun.pl www.worldofninja.pun.pl www.pfserver.pun.pl www.combat-forum.pun.pl www.boxmanager.pun.pl