Ogólnotematyczne forum internetowe! Gadajmy!

Ogólnotematyczne forum internetowe! Rozmawiaj z nami! Rozmowy o wszystkim i o niczym, poważne i na luzie.


  • Index
  •  » Porady
  •  » Potrzebuję dobrego adwokata z Łodzi.

#1 2018-05-16 09:59:35

muszka

Nowy użytkownik

Punktów :   

Potrzebuję dobrego adwokata z Łodzi.

Wiecie, jak to jest, życie pisze różne scenariusze i dla mnie napisało taki, że teraz się rozwodze. Mój mąż okazał się być oszustem i w sumie chyba całe to małżenstwo było fikcją dla niego… I teraz sobie coraz bardziej zdaję z tego sprawę, że dla mnie też. Problem jednak w tym, że on chce mi teraz odebrać wszystko, tzn. nie zgodził się na rozwód bez orzekania o winie, choć ja hcicłam to załatwić polubownie. Jest na tyle bezczelny, że chce mi odebrać nie tylko dom, na który głównie ja zarabiałam, ale też i prawa do dziecka. Dlatego potrzebuję dobrego adwokata.

Offline

 

#2 2018-05-16 13:56:55

likejordan

Użytkownik

Punktów :   

Re: Potrzebuję dobrego adwokata z Łodzi.

Zaraz, momencik, bo coś mi się tu nie zgrywa. On był takim oszustem, a z drugiej strony to on chce Ci wszystko odebrać… To budzi pewne wątpliwości, zrobiłaś coś, co mogłoby być nieuczciwe wobec neigo? Bo żeby tak mówić to trzeba mieć solidne podstawy.

Offline

 

#3 2018-05-17 10:37:21

muszka

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Potrzebuję dobrego adwokata z Łodzi.

Jedynym moim grzechem to chyba było tylko to, że na za wiele rzeczy mu pozwalałam, bo bardzo dużo pracuję. Jestem menagerem w korporacji, więc to jest absorbująca robota, a on nie potrafił tego zrozumieć… Myślę, że próbuje mnie zastraszyć, jak miał zawsze to w zwyczaju. Świetnie grał na emocjach i dalej to robi.

Offline

 

#4 2018-05-17 13:30:55

likejordan

Użytkownik

Punktów :   

Re: Potrzebuję dobrego adwokata z Łodzi.

Może czuł się jakś porzucony? Wiesz, mężczyźni t też ludzie i potrzebują ciepła i w ogóle… Wtedy nawet facet staje się bardzo emocjonalny, jeśli czuje się samotny.

Offline

 

#5 2018-05-18 08:29:47

muszka

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Potrzebuję dobrego adwokata z Łodzi.

Ale czy to jest powód, żeby sypiać (regularnie!) z dwiema moimi (byłymi już) koleżankami? Przyznaję, że zaniedbywałam niektóre obowiązki w domu, ale to nie jest tutaj przedmiotem. Chciałabym znaleźć dobrego adwokata, więc jeśli nie masz nic więcej do powiedzenia w tym temacie…

Offline

 

#6 2018-05-18 15:57:06

bociek

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Potrzebuję dobrego adwokata z Łodzi.

Jak to się role w tym świecie zmieniają, że to kobieta jest silniejsza, a facet gra na emocjach A tak serio, to współczuję, szczerze. Choć w sądzie raczej, jeśli nie ma na Ciebie jakiegoś haka, to niewiele wskóra. Podejrzewam jednak, że rzeczywiście był u adwokata i się naradzał. Słuchaj, ja co prawda nie w kwestii rozwodu, a sporu z rodziną o spadek po ojcu znalazłem adwokata pod taką domeną lodz-adwokat.pl Pod nią jest strona pani mecenas, która się zajmowała różnymi sprawami, cywilnymi, karnymi, rodzinnymi. My odnieśliśmy sukces przed sądem. Kto wie, może i Tobie byłaby w stanie pomóc, a na pewno Ci powie, jak wygląda Twoja sytuacja.

Offline

 

#7 2018-05-21 11:27:20

SerCowa

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Potrzebuję dobrego adwokata z Łodzi.

Ja myślę, że koleś blefuje, ale rzeczywiście może rzeczywiście lepiej pogadać z kimś, kto się na tym zna. O ile wiem, to jest tak, że rozdział wcale nie musi być równy, a ma być sprawiedliwy, czyli jeśli Ty głównie utrzymwałaś dom, to on powinien przypaść Tobie. Kwestia tylk, jak to będzie wyglądało z dzieckiem. Jeśli ma z nim lepszy kontakt, to już może być problem.

Offline

 

#8 2018-05-21 15:19:38

muszka

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Potrzebuję dobrego adwokata z Łodzi.

Siedzi głównie w domu i tego się obawiam, że właśnie młody mógłby się opowiedzieć za nim, bo tata jest fajny, bo się pobawi. A to, że mama zapiernicza też po godzinach, żeby to wszystko było, to już nie ważne

Offline

 

#9 2018-05-22 10:21:34

SerCowa

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Potrzebuję dobrego adwokata z Łodzi.

Jej… no nic, pozostaje tylko trzymać kciuki. Ale tak, jak czytma tę strone, co kolega wyżej przesłał, konkretniej o sprawach rodzinnych i opiekuńczych http://www.lodz-adwokat.pl/prawo-rodzin … uncze.html to podeszłabym do tego bardziej optymistycznie. Może akurat się uda zachować dom, jak i pełnię praw rodzicielskich. Życzę powodzenia i nie daj się tam!

Offline

 
  • Index
  •  » Porady
  •  » Potrzebuję dobrego adwokata z Łodzi.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cinquecento.pun.pl www.san-news.pun.pl www.nyguski.pun.pl www.arlublin.pun.pl www.sm12.pun.pl